Καλείστε να προσέλθετε στη 5η τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής η οποία θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος τη 09η του μηνάς Μάιου του έτους 2024, ημέρα Πέμπτη και ώρα 18:00 μ.μ. , σύμφωνα με τις διατάξεις του ν.3463/06 Δ.Κ.Κ. και άρθρου 75 παρ. 6 του Ν.3852/10 «Καλλικράτης», ως ισχύει, και των άρθρων 8 και 9 του ν.5056/2023 για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα συνημμένα θέματα της ημερήσιας διάταξης.
Γραφείο Αντιμετώπισης Ενδοοικογενειακής Βίας του Α.Τ. Σάμου
Σας γνωρίζουμε ότι το Γραφείο Αντιμετώπισης Ενδοοικογενειακής Βίας του Α.Τ. Σάμου λειτουργεί καθημερινά επί εικοσιτετραώρου βάσεως. Μπορείτε να επικοινωνήσετε