Ο Δήμαρχος κ.Καρύδης προσκαλεί σε ανοιχτή συζήτηση με θέμα “Τουριστική Περίοδος 2024“, τον Σύλλογο Επαγγελματιών Φούρνων και όλους τους επαγγελματίες του νησιού την Τετάρτη 17/4/2024 στην αίθουσα του Δημαρχείου. Στην συζήτηση αυτή θα παρουσιαστούν οι τουριστικές ενέργειες που κάνει ο Δήμος για την τουριστική περίοδο και θα συζητηθούν θέματα που θα βελτιώσουν την καθημερινότητα των επαγγελματιών και επισκεπτών.
Γραφείο Αντιμετώπισης Ενδοοικογενειακής Βίας του Α.Τ. Σάμου
Σας γνωρίζουμε ότι το Γραφείο Αντιμετώπισης Ενδοοικογενειακής Βίας του Α.Τ. Σάμου λειτουργεί καθημερινά επί εικοσιτετραώρου βάσεως. Μπορείτε να επικοινωνήσετε